Suplementy diety dla branży MLM

Produkcja kontraktowa na zlecenie firm MLM

IOC sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się, ambitną firmą produkcyjną, oferującą m.in. produkty stworzone specjalnie z myślą o firmach chcących prowadzić dystrybucję w wielopoziomowym marketingu sieciowym.   Wiele lat doświadczenia związanego z produkcją dla branży MLM pozwoliło nam nabyć wiedzę na temat potrzeb tego sektora oraz – mamy nadzieję – sprostać niezwykle wysokim wymaganiom tego rynku.   Nasze produkty pozwolą odnieść Ci sukces sprzedażowy, ponieważ to Twój sukces jest priorytetem w procesie tworzenia linii produktowej IOC stworzonej dla firm branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego.  

Nasze produkty:

 
  • Są jedyne, mogą być tylko dla Ciebie! (możliwość zawarcia umowy na wyłączność a także możliwość tworzenia dla Ciebie Privat label! )
  • Produkt może użytkować prawie każdy człowiek (poza dziećmi do lat 6 – wymóg prawny).
  • Produkt jest sprzedażowo odnawialny.
  • Produkty mogą mieć ceny hurtowe na tyle niskie, w stosunku do możliwej do uzyskania ceny katalogowej, że absolutnie możliwe jest zbudowanie na tej różnicy wielopoziomowego planu wypłat prowizji.
Dodatkowo: Nasze produkty są wyjątkiem na światowym rynku. Wierzymy w naturę, więc jej nie poprawiamy! Na światowym rynku, jest masa substancji aktywnych, pozyskiwanych w sposób sztuczny, powielanych biotechnologicznie w wielkich, nowoczesnych laboratoriach na olbrzymią skalę. Takie pozyskiwanie rzeczywiście ma olbrzymie zalety ekonomiczne, ale jest w naszym rozumieniu nienaturalne…  IOC termin „naturalny” rozumie jako coś, co w niezmienionym składzie, w takiej właśnie kompozycji i proporcjach, setek a nawet tysięcy substancji, stworzyła natura.  Stąd właśnie określenie „natywny”, molekuły natywne, czyli takie, jak stworzyła je natura…  Dlatego skład naszych preparatów jest również natywny; używamy surowców niezmienionych chemicznie w swojej konformacji przestrzennej oraz strukturze chemicznej, ponieważ tak właśnie wymyśliła to natura.  To działa, ponieważ tak właśnie wymyśliła to natura. To działa także biznesowo.  Nie namawiamy nikogo do eksperymentów.  Już teraz eksplodowały na rynku Unii europejskiej młode firmy MLM, które oparły swój start pionowy i błyskawiczne sukcesy o produkty pochodzenia naturalnego. W opinii strategów marketingu sieciowego, to najciekawsze produkty sektora wellness, jakie pojawiły się w dystrybucji MLM w ostatnim półwieczu.   Być może czujesz, że Twoja praca, jaką wykonałeś w MLM nie jest należycie opłacana…   Czy chciałbyś mieć Twój własny MLM, oparty o rzeczywiście, a nie tylko deklaratywnie unikalne produkty? Produkty, które stworzone są wręcz dla MLM, bo opowieść o nich powoduje natychmiast ogromne emocje i lawinowy rozwój struktur dystrybucyjnych?   I co najważniejsze – oparty o produkty, które same się bronią, ponieważ rewelacyjnie działają? Produkty, których nie trzeba za każdym razem ponownie sprzedawać, bo ogromny odsetek konsumentów praktycznie uzależnia się od nich?   Jeśli masz wyobrażenie, jak wielki jest potencjał takich produktów –  skontaktuj się z nami jak najprędzej!
Translate »