Bt_Bb_Section_Bottom_Section_Coverage_Image

Kapsułki miękkieIOC sp. z o.o. - Kontraktowy producent suplementów diety w formie kapsułek miękkich.

Kapsułki miękkie (elastyczne) jako postać suplementu diety są stosowane do pakowania cieczy(głownie olei) oraz zawiesin (odpowiednio rozdrobnionych substancji stałych rozproszonych w oleistym płynie). W kapsułkach miękkich nie zamyka się wyciągów wodnych, ponieważ duża zawartość wody mogłaby rozpuścić otoczkę kapsułki. Zamknięcie płynnego suplementu w kapsułce maskuje jego przykry smak lub zapach oraz ułatwia połykanie. Istnieje możliwość dostosowania koloru kapsułki do wymagań klienta, poprzez zastosowanie odpowiednich barwników spożywczych. Kapsułki miękkie zapewniają precyzyjne dawkowanie suplementu diety i skutecznie chronią suplement przed wpływam światła i zmianami na skutek utleniania.
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/11/Fish-Oil-Pill-White-Surface.jpg
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/11/Blue-Capsules-Pills-Wall.jpg

Kapsułki twardeIOC sp. z o.o. - Kontraktowy producent suplementów diety w formie kapsułek twardych.

Kapsułki żelatynowe twarde (zamykane), są stosowane do pakowania sypkich suplementów diety (proszki, granulaty).

Jest to najekonomiczniejsza postać suplementu diety. Dzięki stosowanej technologii kapsułek twardych zawartość substancji pomocniczych jest znacznie mniejsza niż w suplementach w postaci tabletek.

TabletkiIOC sp. z o.o. - Kontraktowy producent suplementów diety w formie tabletek.

Tabletki jako postać suplementu diety są otrzymywaną przez sprasowanie mieszaniny składników aktywnych z substancjami pomocniczymi.

Zazwyczaj są to płaskie lub obustronnie wypukłe krążki o różnej średnicy, grubości i ciężarze.

Tabletki mogą posiadać różny kształt i mieć wytłoczone znaki lub rowki ułatwiające dzielenie.
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/11/Pills-White-Surface-1.Jpg
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/11/20131025_085450-Scaled.jpg
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/11/1392025382941.Jpg
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/12/02.Png

Inne opakowania suplementów diety

Buteleczki są wygodnym i ekonomicznym rodzajem opakowań doskonale zabezpieczającym suplementy diety podczas transportu i przechowywania. W zależności od pojemności buteleczki można zapakować od 30 do 120 kapsułek lub tabletek. Fiolki posiadają dosyć dużą powierzchnię do umieszczenia oznakowań i opisów suplementów diety. Wykonuje się je z tworzyw HDPE, LDPE oraz PP. Przeważnie do pakowania suplementów diety stosuje się pojemności od 25 do 150ml.

Blistry pozwalają na zapakowanie kilku sztuk preparatu w wygodny do przenoszenia sposób. Przeciętnie stosuje się 10 – 15 tabletek/kapsułek w blistrze. Zaletą blistra jest osobne zamknięcie każdej dawki suplementu diety. Blistry wykonane są z PVC, PVC/PVDC, PVC/PE/PVDC a zamykane wygodną do otwierania folią aluminiową. Zestawy blistrów z np. miesięczną suplementacją są pakowane w kartonikach jednostkowych, które pozwalają na umieszczenie oznakowania i opisów suplementów, jeżeli jest wymagane to takie opakowanie może by uzupełnione dodatkowo o ulotkę informacyjną.

Torebki pozwalają na konfekcjonowanie od paru dekagramów do kilku kilogramowych porcji suplementu diety w jednym opakowani. Torebki płaskie, torebki stojące z fałdą boczną czy saszetki Doypack wykonywane są z foli warstwowych: papierowych, aluminiowych, polipropylenowych, polietylenowych czy poliestrowych dodatkowo wykończonych na biało, perlisto biało, metalizowane lub transparentne

SaszetkiIOC sp. z o.o. - Kontraktowy producent suplementów diety w formie saszetek.

Saszetki są opakowaniem foliowym, termozgrzewalnym z możliwością zadrukowania. Doskonale nadają się do pakowania kilkugramowych dawek suplementów diety.

Stosowane do produkcji saszetek folie zapewniają znakomitą barierowość, świetnie zabezpieczają preparat przed wpływem promieniowania słonecznego. Saszetki posiadają wysoką wytrzymałość mechaniczną i dzięki bardzo dobrej zgrzewalności zapewniają trwałe zamknięcie produktu.

Dzięki zastosowania laserowej techniki nacięcia są bardzo łatwo otwierane przez klienta.

Duża powierzchnia saszetek doskonale nadaję się do umieszczenia wszelkich treści i znaków graficznych dotyczących suplementów diety.

Pojemność stosowanych saszetek zawiera się w przedziale od kilku gramów do kilku kilogramów.

Rodzaje saszetek: saszetka płaska, saszetka typu stick oraz saszetka typu doypack.

Saszetki typu stick

Saszetki mieszczą (w zależności od typu surowca będącego zasypem) od około 1 grama do 10 gramów.

IOC specjalizuje się w saszetkach typu stick.

Ich wymiary to: szerokość 24 lub 36 milimetrów (w zależności od urządzenia). Wysokość jest wynikową zasypu i wynosi minimalnie 40 a maksymalnie 150 milimetrów. Najmniejszą saszetką, jaką możemy zaproponować jest więc saszetka o wymiarach 24 na 40 milimetrów, największą zaś 36 na 150 milimetrów.

Minimalna ilość zamówienia to 200 tysięcy saszetek w jednym rodzaju zadruku i zasypu (np. 6 600 opakowań suplementu zawierającego 30 saszetek w opakowaniu).
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/12/02.Png
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/11/Packings-Pills-Capsules-Medicinese.jpg
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/03/Doctor.png
IOC sp. z o.o. jest zakładem produkcyjnym wykonującym usługi produkcyjne wyłącznie na zlecenie Klientów, co zdecydowanie odróżnia ofertę świadczonych przez nas usług od oferty konkurencji. W związku z tym nie posiadamy produktów, których marki należałyby do nas. TWOJA MARKA I POMYSŁ SĄ Z NAMI NA ZAWSZE BEZPIECZNE!
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/12/02.Png
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/12/02.Png
Translate »