Saszetki

Saszetki są opakowaniem foliowym, termozgrzewalnym z możliwością zadrukowania. Doskonale nadają się do pakowania kilkugramowych dawek suplementów diety.

Stosowane do produkcji saszetek folie zapewniają znakomitą barierowość, świetnie zabezpieczają preparat przed wpływem promieniowania słonecznego. Saszetki posiadają wysoką wytrzymałość mechaniczną i dzięki bardzo dobrej zgrzewalności zapewniają trwałe zamknięcie produktu.

Dzięki zastosowania laserowej techniki nacięcia są bardzo łatwo otwierane przez klienta.

Duża powierzchnia saszetek doskonale nadaję się do umieszczenia wszelkich treści i znaków graficznych dotyczących suplementów diety.

Pojemność stosowanych saszetek zawiera się w przedziale od kilku gramów do kilku kilogramów. 

Rodzaje saszetek: saszetka płaska, saszetka typu stick oraz saszetka typu doypack. 

Saszetki typu stick

 Saszetki mieszczą (w zależności od typu surowca będącego zasypem) od około 1 grama do 10 gramów.

IOC specjalizuje się w saszetkach typu stick.

Ich wymiary to: szerokość 24 lub 36 milimetrów (w zależności od urządzenia).  Wysokość jest wynikową zasypu i wynosi minimalnie 40 a maksymalnie 150 milimetrów. Najmniejszą saszetką, jaką możemy zaproponować jest więc saszetka o wymiarach 24 na 40 milimetrów, największą zaś 36 na 150 milimetrów.

Minimalna ilość zamówienia to 200 tysięcy saszetek w jednym rodzaju zadruku i zasypu (np. 6 600 opakowań suplementu zawierającego 30 saszetek w opakowaniu).

 

W saszetki możemy zamykać zarówno formy sypkie jak i płynne.

 

ul. Abrahama 1A, 80-307 Gdańsk, Polska
+48 58 710 24 64