Bt_Bb_Section_Bottom_Section_Coverage_Image
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/11/20131025_085450-Scaled.jpg
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/11/1392025382941.Jpg
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/12/02.Png

Inne opakowania suplementów diety

Buteleczki są wygodnym i ekonomicznym rodzajem opakowań doskonale zabezpieczającym suplementy diety podczas transportu i przechowywania. W zależności od pojemności buteleczki można zapakować od 30 do 120 kapsułek lub tabletek. Fiolki posiadają dosyć dużą powierzchnię do umieszczenia oznakowań i opisów suplementów diety. Wykonuje się je z tworzyw HDPE, LDPE oraz PP. Przeważnie do pakowania suplementów diety stosuje się pojemności od 25 do 150ml.

Blistry pozwalają na zapakowanie kilku sztuk preparatu w wygodny do przenoszenia sposób. Przeciętnie stosuje się 10 – 15 tabletek/kapsułek w blistrze. Zaletą blistra jest osobne zamknięcie każdej dawki suplementu diety. Blistry wykonane są z PVC, PVC/PVDC, PVC/PE/PVDC a zamykane wygodną do otwierania folią aluminiową. Zestawy blistrów z np. miesięczną suplementacją są pakowane w kartonikach jednostkowych, które pozwalają na umieszczenie oznakowania i opisów suplementów, jeżeli jest wymagane to takie opakowanie może by uzupełnione dodatkowo o ulotkę informacyjną.

Torebki pozwalają na konfekcjonowanie od paru dekagramów do kilku kilogramowych porcji suplementu diety w jednym opakowani. Torebki płaskie, torebki stojące z fałdą boczną czy saszetki Doypack wykonywane są z foli warstwowych: papierowych, aluminiowych, polipropylenowych, polietylenowych czy poliestrowych dodatkowo wykończonych na biało, perlisto biało, metalizowane lub transparentne

Translate »