IOC - Fabryka Suplementów

 

 

Zapraszamy Państwa na naszą nową stronę internetową poświęconą w całości produkcji kosmetyków.

Znajdą tam Państwo wszelkie niezbędne informacje, a także nowości i ciekawostki związane z produkcją kosmetyczną. 

ProducentKosmetykow.pl

Miło nam Państwa poinformować, że z początkiem 2017 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji żywności funkcjonalnej (żywności wzbogaconej, suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego), kosmetyków oraz komponentów a także ISO 22716:2009 w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji kosmetyków oraz komponentów.

                            

           

         

 

 

Na początku czerwca 2016 roku firma IOC sp z o.o. miała przyjemność być partnerem głównym na II Ogólnopolskim Kongresie Sieci Aptek i Aptek Indywidualnych. 

Było nam przyjemnie przedstawić nasze możliwości w zakresie produkcji suplementów diety i kosmetyków oraz pomocy prawnej i marketingowej, związanej z wdrożeniem produktów pod własną marką na rynek.

W dzisiejszym świecie posiadanie marki własnej może przynieść wiele korzyści. Z pewnością pozwoli to wyróżnić  Państwa ofertę na tle ofert konkurencji, zbuduje zaufanie wśród klientów a także może podnieść rentowność. Coraz większa liczba klientów uważa marki własne za tak samo dobre, a nawet i lepsze od ogólnokrajowych. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, wystarczy tylko Państwa pomysł, resztą zajmiemy się my!

 

 

Informujemy, że zgodnie z Uchwałą Zarządu Krajowej Rady Suplementów i Odżywek nr 23/2015 z dnia 28 września 2015r. firma IOC sp. z o. o. została przyjęta w poczet członków wspierających Krajowej Rady Suplementów i Odżywek.

 

Kodeks Etyczny Krajowej Rady Suplementów i Odżywek

Celem  firmy IOC jest stałe dążenie do zaspokojenia potrzeb i wymagań naszych Klientów, szczególnie w zakresie wysokiej jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów.

Osiągnięcie tego celu realizujemy poprzez wdrożenie i utrzymanie zasad systemu GMP, GHP, HACCP, opartego na zasadach Kodeksu Żywnościowego.

Pracownicy naszej firmy zostali przeszkoleni w zakresie systemu GMP, GHP, HACCP są świadomi zagrożeń jakie mogą pojawić się podczas przygotowywania i dystrybucji żywności oraz odpowiadają za bezpieczeństwo zdrowotne oferowanych produktów.

Polityka bezpieczeństwa żywności jest zrozumiała i stosowana przez personel. Za przestrzeganie niniejszej polityki odpowiada zarówno Zarząd spółki IOC jak i każdy pracownik firmy.

 

ul. Abrahama 1A, 80-307 Gdańsk, Polska
+48 58 710 24 64