Bt_Bb_Section_Bottom_Section_Coverage_Image

Zasady współpracy

Przygotowanie receptury suplementu wraz z wyceną według wytycznych zakresu działania suplementu diety

Zdarza się, że Klient IOC zna skład produktu, który mamy wytworzyć, ponieważ ma on być na przykład tańszym odpowiednikiem produktu będącego na rynku. Zazwyczaj jednak proponujemy skład suplementu diety. Formulacja suplementu diety wynika w takich wypadkach z:

  • proponowanego zakresu działania (w tym deklarowanych oświadczeń działania)
  • sugerowanej ceny (docelowej “półki cenowej”)
  • metody lub sieci dystrybucji produktu końcowego
  • rynku przeznaczenia.

Po ustaleniu wyżej wymienionych cech, IOC przygotowuje propozycje składu suplementu do wyboru. W przypadku produktów wieloskładnikowych, proponowane składy oddajemy na wyłączność naszych Klientów. Wybór składu narzuca w większości wypadków formę suplementu.

Dobranie odpowiedniej formy dla danej receptury (kapsułka miękka, kapsułka twarda, tabletka, saszetka, puszka, płyn (np. syrop) i wiele innych)

Postać suplementu diety determinowana jest m. in. poprzez skład suplementu. Więcej o formach przeczytacie Państwo w dziale in poświęconym – Formy suplementów diety.

Po ustaleniu wielkości zamówienia oraz składu i formy suplementu, otrzymacie Państwo kompletną wycenę produkcji suplementu oraz określimy termin wykonania usług. Szacunkowy termin realizacji zamówienia to 8 – 12 tygodni.

Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/12/02.Png
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/11/Packings-Pills.jpg
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/03/Doctor.png
IOC sp. z o.o. jest zakładem produkcyjnym wykonującym usługi produkcyjne wyłącznie na zlecenie Klientów, co zdecydowanie odróżnia ofertę świadczonych przez nas usług od oferty konkurencji. W związku z tym nie posiadamy produktów, których marki należałyby do nas. TWOJA MARKA I POMYSŁ SĄ Z NAMI NA ZAWSZE BEZPIECZNE!
Https://Producentsuplementow.pl/Wp-Content/Uploads/2020/12/02.Png
Translate »