Historia i Misja IOC

Od naszego powstania w 2009 roku, IOC [International Organic Company] ugruntowała swoją pozycję jako wiodący producent kosmetyków i suplementów. Jako polska firma rodzinna, z siedzibą w Gdyni, koncentrujemy się na tworzeniu luksusowych marek na międzynarodowym rynku, oferując kosmetyki luksusowe oraz suplementy diety.

Unikalne podejście do produkcji

Stosujemy indywidualne i niepowtarzalne rozwiązania dla każdego projektu, gwarantując unikatowość oraz nieograniczone możliwości w budowaniu własnej marki i biznesu. Jako jedyny stricte kontraktowy producent kosmetyków w Polsce, specjalizujemy się w tworzeniu marek selektywnych, wykorzystując zaawansowane technologie i surowce. Proponując Klientom kosmetyki czy suplementy nie bazujemy na gotowych rozwiązaniach a każdorazowo tworzymy produkt od nowa. Tylko takie podejście gwarantuje prawdziwą unikalność na rynku. Do każdej realizacji zakupujemy wszystkie niezbędne surowce i opakowania by gwarantować najwyższa jakość i najdłuższy termin przydatności.

Zaawansowane Biotechnologie i Skalowanie Innowacji

Nasze zaangażowanie w biotechnologię pozwala na opracowywanie i skalowanie technologii, które są wynalazkami naukowymi, przygotowując je do wdrożenia w przemyśle. Dzięki temu, IOC jest nie tylko producentem, ale również innowatorem, przekształcającym najnowsze odkrycia naukowe w konkretne, rynkowe rozwiązania.

Innowacyjność w Produkcji Suplementów Diety

Jako producent suplementów, IOC od 2009 roku specjalizuje się w produkcji kontraktowej kapsułek, tabletek, oraz innych form suplementów diety. Nasze usługi obejmują kompleksowe wsparcie od pomysłu po finalny produkt, zawsze zgodnie z regulacjami UE i FDA, zapewniając najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Zaangażowanie w Najwyższą Jakość i Optymalizację

Zapewniamy doskonały stosunek jakości do ceny, maksymalizując efektywność i redukując koszty produkcji. Nasz zespół ekspertów skupia się na opracowywaniu produktów, które spełniają najnowsze wymagania rynku i trendów konsumenckich, oferując innowacyjne i skuteczne rozwiązania.

Kolagen – Klucz do Zdrowia i Urody

Jako wyłączny dystrybutor kolagenu Naticol® w Polsce, IOC oferuje szeroką gamę surowców kolagenowych. Nasz kolagen wegetariański bazuje na peptydach i aminosacharydach pochodzenia roślinnego, zapewniając wysoką bioaktywność. Naticol®, będąc naturalnym peptydem kolagenowym, oferuje liczne korzyści zdrowotne, takie jak poprawa kondycji skóry, stawów i kości.

Surowce naszej produkcji

Oferujemy najszerszą gamę surowców kolagenowych również własnej produkcji, w tym innowacyjne kolageny roślinne. Nasze produkty, takie jak kolagen rybi i wegetariański, spełniają różnorodne potrzeby zdrowotne i kosmetyczne, pomagając w utrzymaniu zdrowia skóry, stawów i kości. W roku 2023 wprowadziliśmy na rynek nowe kolageny produkowane przez nas o przeznaczeniu spożywczym i kosmetycznym i wyjątkowo biodostepnych łańcuchach peptydowych o masie poniżej 1000 Daltonów.

Zaangażowanie w Zrównoważony Rozwój

W IOC przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju, stosując surowce ekologiczne, opakowania przyjazne dla środowiska i promując etyczne praktyki biznesowe. Nasze produkty są tworzone z poszanowaniem natury, nie są testowane na zwierzętach, a surowce są pozyskiwane z upraw ekologicznych.

Zaawansowane Technologie i Skalowanie Innowacji

Jako lider w branży, IOC inwestuje w badania i rozwój, stale eksplorując nowe składniki, formuły i techniki produkcji. Nasz proces badawczo-rozwojowy pozwala nam tworzyć innowacyjne produkty, które wyznaczają nowe standardy w branży.

Wyróżniająca się Certyfikacja i Zaangażowanie w Jakość

W IOC, nasze produkty i usługi, w tym szeroki zakres kosmetyków i suplementów, posiadają certyfikaty ISO: 9001, 22716, GMP, HACCP, GHP i CSR (Corporate Social Responsibility). Ponadto, jesteśmy dumni z bycia firmą czystą, która nigdy nie przeprowadzała i nie przeprowadza testów na zwierzętach, co potwierdza nasze zaangażowanie w etyczne i odpowiedzialne praktyki biznesowe.