Jak Wyprodukować Suplement Diety. Poradnik Krok Po Kroku

Nie wiesz od czego zacząć myśląc o współpracy z producentem kontraktowym suplementów diety? Chciałbys poznać poszczególne etapy procesu produkcji Twojej marki suplementów diety? Ten artykuł jest dla Ciebie!

Wyślij zapytanie lub zadzwoń do producenta kontraktowego suplementów

Kluczowe informacje do przekazania producentowi suplementów:

1) skład suplementu lub zakres działania
2) preferowana ilość kapsułek w opakowaniu jednostkowym
3) rodzaj (typ) opakowania jednostkowego (np. blister, kartonik, buteleczka itp.)
4) preferowana ilość sztuk suplementu w pojedynczym zamówieniu
5) preferowany okres wprowadzenia na rynek
6) rynek przeznaczenia (kraje lub regiony świata)
7) preferowana grupa docelowa klientów (dzieci, dorośli itd.)

Ważne: Nie musisz znać odpowiedzi na żadne z powyższych pytań. Możesz poprosić producenta o zasugerowanie korzystnych rynkowo propozycji.

Akceptacja oferty na produkcję kontraktową suplementu diety

W IOC ofertę na produkcję suplementu diety otrzymujesz średnio w czasie 48 godzin biznesowych od momentu wysłania maila z zapytaniem lub pierwszej rozmowy telefonicznej.

Ps. Zdarza się, że przesłana przez nas oferta trafia do Twojej skrzynki spamu. Nie mamy na to wpływu. Jeśli więc nie otrzymałeś oferty w ciągu 48 godzin, będziemy niezmiernie wdzięczni za ponowny kontakt z nami!

Podpisanie umowy na produkcję suplementu diety, płatność za usługę produkcji

Przedstawiamy Ci umowę produkcji kontraktowej suplementu. Jeśli akceptujesz wszystkie ustalenia, przechodzimy do dokumentów finansowych i płatności za produkcję.

Zakup surowców i opakowań, projektowanie grafiki i treści.

W związku z tym, iż korzystamy tylko ze świeżych surowców, do każdej produkcji zakupujemy potrzebną ich ilość. Jednocześnie zaczynamy prace projektowe nad opakowaniem, konstruowanie zgodnych z prawem treści i oznakowania. Propozycje wysyłamy do Twojej akceptacji.

Produkcja Twojego Suplementu Diety w Naszym Zakładzie Produkcyjnym

Ten etap to po prostu produkcja. Zazwyczaj trwa bardzo krótko, jednak głównym czynnikiem czasowym jest okres oczekiwania na surowce i opakowania oraz aktualna kolejka na naszych liniach produkcyjnych. Warto zapytać na etapie wyceny jaki jest aktualny przewidywany czas na produkcję w naszej firmie.

Rejestracja Suplementu Diety w Odpowiednich Urzędach, Przygotowanie Dokumentacji Suplementu Diety

Ten etap to uzyskanie wszelkiej dokumentacji oraz rejestracja suplementu diety w odpowiednich urzędach. Zamykamy tym samym etap spełnienia wymogów prawnych do wprowadzenia suplementu diety do obrotu na rynek. Na obszarze Unii Europejskiej rejestracji dokonujemy bezpłatnie. Jest to wartość dodana do kosztu samej usługi produkcji kontraktowej suplementu diety. Gotowe! Teraz wszystko w Twoich rękach. Oczywiście służymy radą i know-how, również w cenie.

Gotowy by zacząć?

    Share